грейн украина

GRAIN UKRAINE

Вмісті Одеса пройде другий міжнаціональний збір GRAIN UKRAINE, сьомого та восьмого дня липня. Відбудуться виступи провідних фахівців бізнесу аграрної сфери з усього світу, підніметься вкрай актуальне для України земельне питання, пройде ряд гучних розважальних заходів. Ми дізналися у 12 кращих учасників GRAIN UKRAINE, що вони думають про головне зерновому подію літа.

 

Омелян В.В., міністр інфраструктури України:

 

“GRAIN UKRAINE – поле, яке об’єднує важкоатлетів ярмарку землі та аграрної продукції з різних країн світу. Це поле нових ідей, які згодом переростуть в великі міжнародні проекти і принесуть бізнесу – прибуток, а державі – розвиток економіки, нові технології і потужності. Те, що GRAIN UKRAINE проходить за підтримки Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України – це символ того, що успіх можливий тільки за умови спільної командної роботи.

 

Андрій Ставніцер, гендиректор компанії ТІС:

 

“Ми багато працювали, щоб залучити міжнародних спікерів і показати, де ми знаходимося як аграрна держава і куди рухаємося. Один з головних наших посилів – навчання, інновації, рух вперед. А також актуально висновок зернових контрактів на перевалку на наступний рік”.

 

Шевки Аджунер, директор представництва ЄБРР в Україні, Великобританія:

 

“ЄБРР є великим фінансистом проектів агробізнесу в Україні. В цьому відношенні наша участь в GRAIN UKRAINE 2017 є логічним продовженням нашого діалогу з регуляторами і ключовими гравцями сектора. Він спрямований на підвищення глобальної конкурентоспроможності України та поліпшення її довгострокової стійкості” .

 

Іван Мірошниченко, нардеп Україна:

 

Зібрання, яке знайшло нішу для своєї диверсифікації: вибрала найгарячіші та актуальні питання. Земельне питання – тема, яка повинна бути вирішена, щоб Україна зробила стрімкий ривок. Відмінно, що з’явилася конференція гравців ринку, яка допомагає дати прискорення питанням ринку землі. Також, напередодні ми зможемо обговорити питання податкових змін, ситуацію з поверненням ПДВ, стан і перспективи програм підтримки, загальне стан макроекономічної ситуації. До зустрічі на конференції “.

 

Винярський В.:

 

“Вважаю, що сьогодны з’явилася хороша копія Global Grain – конференція GRAIN UKRAINE, яка не поступається ні за рівнем проведення, ні по учасниках, тому завдяки подібним важливим подіям Україна підтверджує положення Постачальника у великий ринок”.

 

Сергій Фурса, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів DC, Україна:

 

“Участь в конференції GRAIN UKRAINE – це можливість зробити свій посильний внесок у виховання фінансової грамотності населення та стимулювання подальшого реформування України”.

 

Бенко Т., Швейцарія:

 

“GRAIN UKRAINE – унікальний об‘єднання в певному сенсі, яке фокусується на виробництві, розподілі та споживанні зернових і розглядає ці аспекти на професійному рівні. Ще, на конференції повно цікавих подій, що дозволяють створювати нові ділові зв’язки, оновлювати старі і отримувати нові і цінні ідеї для бізнесу”.

 

Деміен План, генеральний директорат ЄС з сільського господарства та розвитку сільських районів, Бельгія:

 

“Україна є великим гравцем на світовому ринку зернових. Тому участь в міжнародній конференції GRAIN UKRAINE 2017 має додаткову цінність для Європейської комісії з питань сільського господарства і розвитку сільських районів”.

 

Prezident The Hightower Report – David Hightower, один із засновників Chicago Hedge Partners, США:

 

“Я побував на величезній кількості зернових конференцій в сировинних товарах, і можу сказати, що в 2016 році конференція GRAIN UKRAINE в Одесі виявилася надзвичайно інформативною і дуже корисною для мого бізнесу. Крім того, з огляду на різноманітність, рівень знань і величезну кількість учасників, я також знайшов корисні контакти і знайомства. з огляду на зростаюче глобальне значення українського виробництва і експорту зерна, стратегічне географічне положення цієї конференції, я підозрюю, що гравці з усього світу будуть прибувати на майбутні заходи.

Залишити відповідь