агродетали

Теми для бізнесу в Черкасах та Україні

Якщо у вас жорсткий ліміт коштів, брак ідей і на додачу великі мрії про успішне власному агробізнесі, тоді ви відкрили правильну статтю.

У Польщі сільськогосподарські компанії найчастіше середнього розміру. Саме на них «тримається» вся агросфера. В Україні більшість компаній – малі, які мають перспективи стати авторитетними учасниками ринкових відносин, але такі бар’єри як поганий бізнес-клімат, значна регуляція і відсутність вільних фінансів, заважають їм реалізувати свої плани.

Робимо висновки, що маленькому бізнесу потрібен запас ідей, які допоможуть вийти на новий рівень ефективності та рентабельності.

Наша країна має можливість забезпечити себе майже всіма продуктами.

Особливо Україна спеціалізується на виробництві соняшникової олії і зернових. Дефіцитними продуктами сільського господарства можна назвати ягоди і фрукти. Парадоксально, що така сільськогосподарська країна як Україна, має потребу у фруктах і ягодах.

У свою чергу сусідня країна Польща відома як лідер з експорту яблук. Як приклад, можна навести Ізраїль, який теж добре розвиває фермерське господарство за рахунок нових технологій. Важливо визначити, що умови для агропромислового в цій країні набагато гірше, ніж в Україні.

У нашій країні площі під фруктові дерева зменшуються щороку. Проблема в тому, що вартість початкового бізнесу дуже висока і непідйомна для більшості фермерів. Ще до всього суворі зими останнім часом знищують молоді дерева.

Ось список ідей, за допомогою яких маленьке господарство матиме можливість нагодувати Україну і світ

  1.  “ЕКО” продукти. Земля ЄС за останні часи дуже виснажилась та майже вся заповнена хімікатами, тому вирощена на нашій землі “еко” продукція – дорогого варта;
  2. експорт горіхів. Здавалось би нічого складного чи вартісного, але ця ніша заробітку майже вільна і перспективна;
  3. вивезення картоплі в Польщу. Поляки їдять картоплю більше українців, тому такий вид заробітку на даний момент користується попитом;
  4. в ЄС українського меду більше іншого, так як Україна лідирує в поставках меду в Євросоюз.

Залишити відповідь